I letošní interpretační kurzy lákají šikovné klavíristy a studenty

Již tradičně se i tento rok konají interpretační kurzy klavírní hry pro ty nejšikovnější klavíristy a studenty konzervatoří či AMU. Je dobrým zvykem, že lektory během těchto kurzů jsou ti nejlepší čeští klavíristé a pedagogové.

V ČR se jedná o čtveřici významných prázdninových kurzů, které během různě dlouhého úseku připravují účastníky, zlepšují jejich schopnost trénovat a průběžně pořádají koncerty skvělých účastníků i samotných lektorů.

I letos nabízejí kurzy významné osobnosti, v čele s F. Malým, I. Kahánkem, A. Vlasákovou či J. Jiraským. Konají se ve čtyřech městech, Brně, Litomyšli, Zábřehu a Mikulově.

Konkrétní informace o jednotlivých interpretačních kurzech naleznete v sekci věnované letošním kurzům ZDE.

Mladý český New Age klavírista, skladatel a klávesista, zajímá se především o klavírní hudbu jakýchkoli žánrů. V současné době studuje na bostonské Berklee College of Music a je šéfredaktorem tohoto portálu.

Zatím žádné komentáře

Odpovězte (Zanechte svůj komentář)

Vaše E-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete využít tyto HTML tagy a prvky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co