Nový seriál infografik pro všechny klavíristy

Mnoho čtenářů se nás ptá, zda-li kromě informací, recenzí a rozhovorů nabídneme také rady a tipy pro klavíristy, velké i malé, začátečníky i pokročilé. Dnes oficiálně startuje seriál infografik s klavírní tematikou, které přináší tipy pro zlepšení své vlastní hry.

Infografiky jsou jedním z hitů současné doby. Nabízejí informace v graficky velmi dobře zpracované formě. Zaujmou tedy nejen svými informacemi, ale také svým designem. Infografiky, které vám Klaviatura přinese, nejsou našimi vlastními výtvory. Jedná se o již existující infografiky, které přeložíme do češtiny a případně obohatíme vlastními poznatky.

Dnešní příspěvek přináší první ze série infografik, dnes na téma Jak se připravit na klavírní recitál. Ta dnešní přináší rady nejen klavíristům, ti tyto informace zajisté již velmi dobře znají. Je však skvělým doplňkem k výuce žáků a přináší jim rady, jak se nejen s lektorem, ale především samostatně připravit na úspěšný klavírní recitál nebo vystoupení.

Infografiku si můžete stáhnout a vytisknout, zkopírovat, sdílet, vložit na web a podobně.

Mladý český New Age klavírista, skladatel a klávesista, zajímá se především o klavírní hudbu jakýchkoli žánrů. V současné době studuje na bostonské Berklee College of Music a je šéfredaktorem tohoto portálu.

Zatím žádné komentáře

Odpovězte (Zanechte svůj komentář)

Vaše E-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete využít tyto HTML tagy a prvky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co