O magazínu

Internetový portál a magazín Klaviatura.cz vznikl na přelomu let 2015/2016. Prvotním impulzem pro vytvoření takovéhoto projektu nám byl fakt, že nic podobného v tuzemsku neexistovalo, přestože mnoho posluchačů klavírní hudby by něco podbného velmi ocenilo. Portál založili a spravují klavíristé, kteří chtějí svou snahou podporovat úspěšnost klavírní hudby, která i díky své tradici vévodí českým klasickým scénám.

Portál jsme připravili tak, aby podporoval nejen tradiční klasickou klavírní hudbu, ale také aby se pokusil rozšířit zatím nepříliš známá modernější pojetí klavírní hudby, ať už New Age, pop, jazz a další. Rozdělili jsme proto také obsah magazínu na dva celky, odpovídající buď klasické, nebo moderní hudbě. Snažíme se podporovat obě hudební roviny rovnoměrně v přesvědčení, že se jedná o dvě naprosto odlišné a neporovnatelné roviny klavírní (potažmo jakékoli) hudby.

Jednou z hlavních předností portálu má být možnost vyhledat klavírní koncerty po celé České republice na jednom místě, podívat se na profil klavíristy, přejít k nákupu vstupenek, přečíst si nové články o klavírní hudbě v tuzemsku a dozvědět se vše, co by posluchač klavírní hudby mohl ocenit.

Celý projekt běží na neziskové bázi, tedy nikdo z redaktorů není a ani nebude chodem tohoto portálu finančně získávat, veškerá práce je dobrovolnou činností a takto chceme portál vést po celou dobu jeho existence.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co