Partneři

Hlavní partner

Petrof logo

Společnost PETROF je největším evropským výrobcem pianin a klavírů, celosvětově oblíbených pro jejich barevný romantický zvuk a špičkovou kvalitu povrchové úpravy i konstrukce.

PETROF je rodinnou firmou, která funguje v Hradci Králové již po pět generací. V jejím čele stojí Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, představitelka 5. generace. Pianina a klavíry značky PETROF se vyrábějí v Hradci Králové již více než 150 let a vyvážejíse do 70 zemí světa na 5 kontinentech.

Od založení prvotní dílny panem Antonínem Petrofem v roce 1864 sice uběhlo hodně vody, ale základní hodnoty, na kterých si firma vybudovala své jméno, se nemění. Nástroje značky PETROF jsou vyráběny z 80% poctivou ruční prací zkušených mistrů klavírníků a z pečlivě vybraných materiálů evropského původu.

Pianina a klavíry PETROF existují v široké škále od nástrojů vhodných pro začátečníky po velká koncertní křídla určená do velkých koncertních sálů a světových oper. Výjimkou nejsou ani nástroje vyráběné na zakázku a velké oblibě se těší také klavíry a pianina stylová, typu baroko nebo rokoko, či naopak piana moderního designu.

PETROF zároveň představil novou prémiovou značku ANT. PETROF, uvedenou na trh u příležitosti 150.výročí založení firmy. Vlajkovou lodí firmy se tak stalo špičkové koncertní křídlo AP 275 pyšnící se desítkou inovací včetně dvou patentovaných. Rodinu ANT.PETROF doplnil v roce 2015 klavír AP 225 a v roce 2016 pianino AP 136.

Mezi slavné majitele klavírů této značky patří například světový skladatel EnnioMorricone, Peter Dvorský či Paul McCartney. Doposud bylo v továrně vyrobeno přibližně 626 000 nástrojů, které našly své místo mimo jiné i v paláci UNESCO v Paříži, v divadle La Scala v Miláně, v hotelech Hilton, v Opeře v Sydney a v mnoha dalších institucích.

„Naším cílem je vyrábět krásná a spolehlivá piana, která přinesou radost a potěšení každému hráči, který k nim usedne.“

Jsme mediálními partnery

Logo_FOK
ceska filharmonie logo
Tisk

Další partneři

casopis harmonie logo

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co