Termín Dvořákovy Prahy ohlášen

Termín konání jednoho z nejvýznamnějších hudebních festivalů v České republice byl oznámen. Letošní, 16. Dvořákova Praha se uskuteční ve dnech 5. – 24. září.

Program plánují organizátoři zveřejnit 22. března, kdy se také oficiálně objeví první vstupenky (Colosseum Ticket). Jako každý rok nabídne Dvořákova Praha nejen světově významné hudebníky, ale také seznámení s netradičními okruhy hudby.

Dvořákova Praha každým rokem zaujme nejen odborné publikum, ale také posluchače z řad běžné veřejnosti, šoubyznysu či naší politické scény. Koncerty jsou zpravidla velmi rychle vyprodané a mívají velký úspěch.

Oficiální webové stránky festivalu: http://www.dvorakovapraha.cz/

FOTOGRAFIE: opera.cz

Mladý český New Age klavírista, skladatel a klávesista, zajímá se především o klavírní hudbu jakýchkoli žánrů. V současné době studuje na bostonské Berklee College of Music a je šéfredaktorem tohoto portálu.

Zatím žádné komentáře

Odpovězte (Zanechte svůj komentář)

Vaše E-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete využít tyto HTML tagy a prvky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co