Ve čtvrtek odstartuje již 57. ročník Chopinova festivalu

Ve čtvrtek 11. srpna 2016 zahájí slavnostním „Preludiem“ duo klavíristů Ivan Klánský a Martin Kasík letošní, již 57. ročník Chopinova festivalu v Mariánských lázních.

V období do 21. srpna se představí umělci nejen z České republiky se svými interpretacemi především Chopinových klavírních i orchestrálních děl. Společně s krásnou, romantickou hudbou si tak návštěvníci a posluchači mohou vychutnat také atmosféru města.

Program a podrobnosti naleznete na webových stránkách Společnosti Fryderyka Chopina v ČR (odkaz kliknutím), vstupenky pak můžete zakoupit na internetových stránkách Kulturního informačního střediska (odkaz kliknutím) nebo osobně právě v KIS.

Mladý český New Age klavírista, skladatel a klávesista, zajímá se především o klavírní hudbu jakýchkoli žánrů. V současné době studuje na bostonské Berklee College of Music a je šéfredaktorem tohoto portálu.

Zatím žádné komentáře

Odpovězte (Zanechte svůj komentář)

Vaše E-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete využít tyto HTML tagy a prvky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co